Server/Sanal Sürücü

server-veri-kurtarma

Sunucu, bilgisayar diğer ağ kullanıcılarının erişebileceği, kullanımına açık verileri barındıran bilgisayardır. Bir ağda birden fazla sunucu olabilir. Karşıtı ise Client adı verilir. Sunucu çeşitleri ise paylaşımlı hosting, co location, dedicated hosting, reseller olmak üzere paylaşımlı hostingde bir sunucuda birden fazla alanadı barındırılabilmektedir. Co Location ise kendi sunucumuzu fiziken datacenterlarda yüksek internet hızı ve elektrik hizmetinden yararlanıp yer kiralama tarzındadır.

Ayrıca sunucuların ne amaçla hizmet vereceği önemlidir. Web hizmeti veren, dosya paylaşımı yapan, canlı yayın ve online oyun hizmeti verenlerde vardır. Tüm bu sunucuların değişik sistem gereksinimleri olmakla birlikte önemli bilgiler (kullanıcı verileri) barndırmaktadır. Bu nedenle sunucudaki verilerde herhangi bir kayıp yaşanırsa bu hizmetlerden yararlanan insanlar/firmalar büyük ölçüde etkilenecektir. Bütün çabaları, harcadıkları zamanlar boşa gidecektir.

Sunucu Veri Kurtarma konusunda işlem görmemiş, bilinçsiz kişiler tarafından müdahale edilmemiş olması ciddi manada önem taşımaktadır.

Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa sorununuzu yüksek başarı oranlarımız ile çözüme ulaştırabiliriz. Server Veri Kurtarma ihtiyacınız olursa yardımcı olmaya hazırız.

Hemen arayın yardımcı olalım.

0212 211 33 11