Hafıza Kartı / Flash Bellek Veri Kurtarma

usb-flash-bellek-telefon-hafiza-karti-veri-kurtarma

USB Flash Disk Kurtarma

Günümüzde işte, okulda veri depolama için kullandığımız USB Flash Bellekler cebimizde taşınabilir olması, diğer disklerden küçük olup içerisinde yeterince veri depolanabilir olması, fiyatlarının diğer disklere göre uygun oluşu genel olarak kullanımını artırmıştır.  USB Flash Belleklerin diğer disklere göre ömrü kısadır. Bu yüzden veri kayıpları yaşanabilmekte olup. USB Flash Bellek veri kurtarma mümkündür. Bu gibi durumlarda konusunda profesyonel bir ekiple çalışılması gerekmektedir.

Hafıza Kartı Kurtarma

Hafıza kartları yanlışlıkla, kasıtlı olarak biçimlendirildiği, kamerayı, kapatmadan hafızayı çıkarmak, kayıp fotoğraflar videolar, hasarlı, bozuk, donanımsal arızası olan, düşürme, çatlak, darbeye maruz kalma gibi hasarlarda hafıza kartı veri kurtarma mümkündür.

Telefon Hafızaları kurtarma

Günümüzde cep telefonlarımızda flash bellekler barındırdığı için içerisindeki veriler kurtarılabilirler. Android veya iPhone gibi iOS işletim sistemi kullanılan telefonlarda flash bellek veya nand flash bellek bulundurmaktadır. Böylelikle yüksek oranda telefon hafıza veri kurtarma yapılabilmektedir.

 

Yanlışlıkla silinmiş, kaybedilen, formatlanmış, kayıp olan, açılamayan, bozulmuş veya biçimlendirilmiş, foto, klip, video,  MTS, M2TS, AVCHD  ve her türlü değerli verilerinizi yüksek başarı oranımız ile kurtarıyoruz.

Not: Tarafınızdan veya bir başkası tarafından yapılan her türlü müdahale veri kurtarma olasılığını düşürecektir lütfen dikkat ediniz.

Hemen arayın yardımcı olalım.

0212 211 33 11