Hard Disk Veri Kurtarma

harddisk_hd

Sizde bilgisayarınızda bir çok resim, video, müzik veya sizin için değerli olabilecek belgeler saklayabiliyorsunuz. Bilgisayarınızı arkadaşlarınız ile görüşmek, alışveriş yapmak, bankacılık işlemleri gibi işleriniz için kullanabiliyorsunuz. Sevdiğiniz insanlarla oyunlar oynayıp boş vakitlerinizi onlarla geçiriyorsunuz. İşinizde, okulunuzda evinizde vakit geçirip hazırladığınız teklifleri, sunumları vb. belgeleri dijital ortamda saklıyorsunuz. Evet günümüzde bir çok insan sizin gibi verilerin çoğunu dijital ortamlarda saklıyorlar. Çünkü bu zamanımızı iyi kullanmamızı işimizi kolaylaştırmamızı sağlıyor. Fakat bunun yanında değerli belgelerin dijital ortamda saklanmasının getirdiği tehlikeler var. Dijital ortamda barınan verilerin risk taşımadığını söylemek doğru olmaz. Verilerin dijital ortamda düzgün yedeklenmemesi, güvenlik önlemlerinin alınmaması bir çok sorun doğurabilir.

Veri Kurtarma olarak sizlere dijital verilerinizin kurtarılması, yedeklenmesi gibi hizmetler veriyoruz. Harddisk arızası, fiziksel hasar, sıvı hasarı, yangın hasarı, yanlışlıkla silme, virüs, hatalı yazılım, işletim sistemi hatalarından kaynaklı silinme, bozulma gibi durumlarda veriler kurtarılabilir. Bunun için profesyonel yardım almanız gerekiyor. Tamda bu noktada sizin yardımınıza koşuyoruz. Harddisk Veri Kurtarma işi bizim işimiz.

En büyük disk üreticilerinden olan Western Digital, Hitachi, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Samsung, Toshiba gibi tüm disk markalarından veri kurtarma, bozulan verinin geri getirilmesi gibi hizmetler veriyoruz.

Özellikle yakın zamanda sıkça rastlanan sahte yazılımlardan, e-posta ile bulaşan kullanıcıların dosyalarını şifreleyerek fidye isteyen, verilerine erişimi engelleyen virüsler bulunmaktadır “encrypted dosya kurtarma” işleminide verileri bozmadan kurtarabiliriz.

Not: HDD Veri Kurtarma profesyonel eller dışında kurtarma işlemi yapılmaya çalışılırsa verilerin kurtarılması imkansız hale gelebilir.

Hemen arayın yardımcı olalım.

0212 211 33 11

Yorum yapın